Rytinė mankšta namuose - Pratimų programa vaikams laikysenai koreguoti - Kineziterapiniai pratimai paaugliams namų sąlygomis - Profilaktinė mankšta su Gymnic kamuoliu - Pratimai baseine - Mankšta vandenyje - Sportuoju namie - Dienos mankšta senjorams - Fiziniai pratimai su gumine juosta TheraBand guma - Mankštos besilaukiančioms mamoms ir po gimdymo - Mankštelės kūdikiui

Kūno mankšta grožiui - Neatskleista Sėkmės Paslaptis

rytinė mankšta namuose sportuoti būti sveikiems gražiai atrodyti jaustis seksualiai patraukliais mažai juda sėdimą darbąKelios minutės ir mes atskleisime Jums gražaus, fiziškai ir emociškai stipraus, pasitikinčio savimi, sėkmingo, seksualaus žmogaus ir gyvenimo gurmano paslaptis, kodėl ir kaip ...

Bet dabar klausimas Jums - ką Jūs veikiate laisvalaikiu?

Spėkite, ką laisvalaikiu, savo malonumui, daro įžymūs žmonės visame pasaulyje - tiek žvaigždės Lietuvos, tiek Persijos gražuoliai?

Jūs, kaip ir bet kuri pasaulio įžymybė, esate protingos asmenybės, siekiate to paties rezultato - jaustis gražiais, stipriais, saugiais, sveikais ir laimingais žmonėmis.

Sveikas ir gražus nuogas kūnas kiekvienam!

gražus sveikas sėkmingas žmogus laikyseną kūną nugaros skausmas kaklo sąnarių pečių juosmens alkunems anticeliulitine

 • Pavargote dvejoti ir nusprendėte išsiskirti iš minios kaip gražus, sveikas ir sėkmingas žmogus, kuris tvirtai jaučiasi bet kurioje gyvenimo situacijoje?
 • Ieškote vidinės ramybės ir emocinio stabilumo?
 • Siekiate, kad Jūsų išraiškingą laikyseną lydėtų pasididžiavimo žvilgsniai?
 • Išsirengus, norite vilkėti gražų, patrauklų ir geidulingą kūną?
 • Tikslingai buriate Jus palaikančius žmones savo svajonės siekimui?
 • Formuojate taisyklingą laikyseną, sportišką raumenyną ir natūraliai atletišką kūną?
 • Jūs jau turite pačią geriausią įrangą mankštai - savo kūną - bet vargstate lakstydami po sveikatingumo centrus nuobodžioms ir vienodai visiems neefektyvioms mankštoms?

Individualus įvairiapusiškas dėmesys - sėkmės garantas

Viso pasaulio įžymybės samdo fitneso trenerius, kad jiems sudarytų personalines treniruotes, parinktų efektyvius pratimus mankštai, - tikslingus individualaus žmogaus formai, raumenynui ir metabolizmui.

treniruotės pratimų programos kineziterapiniais pratimais vaistai efektyviai sveikatos kūno linijų problemas anticeliulitines

Šios specializuotos treniruotės - aiškios glaustos ir išbaigtos pratimų programos, paremtos tikslingais kineziterapiniais pratimais, kurie it vaistai efektyviai išsprendžia sveikatos ar kūno linijų problemas, aukojant stebėtinai mažai laiko.

Visumoje - tai kelias į išpuoselėtą sveikatingumą, kūno grožį, gerovę, didesnę meilę ir emocinį išgyjimąoriginalus, sistemingas ir nesudėtingas sprendimas Jums!

Mankštas treniruotes galima atlikti bet kur, bet kada ir be brangios įrangos ar sporto centro paslaugos abonementais. Reikalingas tik Jūsų kūnas, tikslas, ryžtas ir žinios.

Jūs galite tai atrasti ir įsigyti tiesiogiai tik mūsų svetainėje - išsirinkite Jums aktualią mankštos programą / pratimų kompleksą savo užsibrėžtam rezultatui pasiekti.

Lengva Mankšta Grožiui + Tikslūs Pratimai Sveikatai

sumažėtų svoris nuotaika badauti numesti svorio lengvai greitai mankštos rezultatai naujiena atsisakyti maisto dailus kūnasNereikia kentėti tam, kad sumažėtų svoris ir pagerėtų fizinė būklė bei nuotaika. Man neprireikė badauti, siekiant numesti svorio lengvai, greitai ir su įkvėpimu. Pastebimi mankštos rezultatai buvo puiki naujiena – juk neprireiks atsisakyti mėgiamo maisto!
Mano draugas taip pat pradėjo sportuoti pamatęs akivaizdžius mankštos rezultatus mano dailėjančiame kūne.
Aistė, 19m.

Buvau vieniša, užsisklendusi ir sustabarėjusi. Nusprendžiau greitai pakeisti savo gyvenimą. Gera naujo gyvenimo dienos pradžia – lengva rytinė mankšta. Dabar savo malonumui mankštinuosi, bėgioju rytais, atradau bendraminčius ir naujus intymius pasimatymus. Laukiu nesulaukiu Lietuvos pajūrio ir vyrukų Adrijos krantuos. Puiki pratimų programa ir greitas efektas už kokteilio kainą! Jurga, 32m.

Vengiau gražių merginų, buvau nerangus ir apimtas netaisyklingos laikysenos. Aplinkiniai iš manęs juokėsi, kai sakiau, kad mankštos dėka turėsiu atletišką kūną, bet kai po vasaros pamatė su kokiom gražuolėm pradėjau draugauti, - šypsena puošia ir mano veidą.
Atsikračiau baimės, atradau naujus draugus, darbe lydi sėkmė ir esu vertinamas specialistas. Sportuoti man tinka ir patinka!
Tomas, 26m.

Kineziterapinių pratimų programa ir mankštos namuose kompleksai:

Pratimai PDF Programa
kaina tik 29€

Plius konsultacija
kaina nuo 80€

 1. Efektyvi mankšta ryte namų sąlygomis.
 2. Kineziterapiniai pratimai pradedantiesiems.
 3. Pratimai besilaukiančioms mamoms ir mankštos būsimoms mamytėms.
 4. Pratimai po gimdymo, anticeliulitinė mankšta namuose.
 5. Mankštelės kūdikiui (raumenų tonuso sutrikimai).
 6. Reguliarus masažas kūdikiui.
 7. Fiziniai pratimai vaikams (6+ metų).
 8. Pratimai paaugliams.
 9. Profilaktinė mankšta senjorams, vyresnio amžiaus žmonėms (60+ metų).
 10. Kineziterapiniai pratimai sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.
 11. Treniruotė aktyviai sportuojantiems jauniems žmonėms (18+ metų).
 12. Pratimai fizinį darbą dirbantiems žmonėms.
 13. Treniruotė su svoriais.
 14. Fiziniai pratimai su gumine juosta (TheraBand guma).
 15. Pratimai su didžiuoju Gymnic kamuoliu, BOSU.
 16. Pratimai skirti atlikti sporto salėje su treniruokliais.
 17. Mankšta vandenyje ir pratimai baseine.
 18. Pratimai taisyklingai laikysenai, pratimai pusiausvyrai.
 19. Pratimai atskiroms raumenų grupėms, skirti atskiroms kūno dalims stiprinti.
 20. Pratimai pėdoms, mankšta kojoms, pratimai kojoms stiprinti.
 21. Pratimai rankoms ir pečių lankui stiprinti.
 22. Mankšta pilvui, pratimai pilvo presui stiprinti.
 23. Mankšta nugarai, pratimai nugarai stiprinti.
 24. Mankšta kaklui, pratimai kaklui stiprinti.
 25. Tempimo pratimai treniruotės apšilimui.
 26. Jėgos pratimai aktyviai sportuojantiems.
 27. Kiti pratimai pagal poreikį.

Jau daugiau nei personalinės pratimų programos PDF užsakymų!

Personalinė pratimų programa PDF - treniruotės namie formato pavyzdys (1 lapas).

Kineziterapiniai pratimai PDF - programa treniruotis namuose

Kineziterapinių pratimų programa mankštos namuose kompleksai kineziterapiniai pratimai pradedantiesiems profilaktikaiMes ne tam sukurti, kad mums reiktų agregatų fizinei formai palaikyti. Tai tik žinių trūkumas apie mūsų kūno potencialą. Sprendimas išties natūralus ir paprastas, kaip ir mūsų noras.

Efektyvi mankšta ir fiziniai pratimai visada parenkami individualiai, nes nebūna taip, kad tie patys pratimai ar mankštos kompleksai tiktų visiems vienodai! Noras ir ryžtas tinka visiems.

Kiekvieną fizinių pratimų programą sudaro 15-25 efektyvių pratimų, kurie išdėstyti nuoseklia tvarka, kaip rekomenduojame juos teisingai atlikti. Pratimai apima visas pagrindines raumenų grupes ir skirti taisyklingai kūno formai palaikyti.

Nebereikia ruoštis, vykti, praleisti valandų valandas sveikatingumo centre! Asmeninė mankšta, priklausomai nuo pratimų pakartojimų skaičiaus ir atlikimo tempo, užtruks tik 30-45min.

Nebereikės teisintis, kad nebeturite laiko būti gražiais, stipriais ir sveikais!

Personalinė pratimų programa PDF - greitas užsakymas

Kaip įsigyti pratimų programą / mankštą namuose / treniruotės kompleksą:

kineziterapinių pratimų programą sportuojate viršsvorio mankštos namuose kompleksai lengva rytinė mankšta bėgioti rytais

 1. Išsirinkite pratimų programą ar mankštos kompleksą su papildomais pageidavimais. Nemokama konsultacija.
 2. Užpildykite Užsakymo Formą. Gavę užsakymo patvirtinimą, atlikite apmokėjimą per saugią MokiPay sistemą užsakymo patvirtinime nurodytam numeriui. Apmokėti taip pat galima ir per FoxBox mokėjimo terminalus.
 3. Užsakytą pratimų kompleksą PDF formate mes atsiųsime Jūsų nurodytu el.pašto adresu vėliausiai per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

Linkime sėkmės sportuojant ir nepamirškite pasidžiaugti pasiektais rezultatais! Mokslas tvirtina, kad tik žmogaus ryžtas pasiekia dar geresnius rezultatus!

Tavo kūno grožis priklauso tik nuo tavęs, - siekite savo tikslo ir neišduokite savo grožio paslapties!

Kineziterapijos Info Centras - Natūralaus Gydymo Studija - Visos Teisės Turinys Saugomas © 2011-2015

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai | Panevėžys | Palanga | Druskininkai | Birštonas | Nida

svorio vaikino aerobika paaugliams depresijos ploksciapedystes anticeliulitines ydinga riebalu kintantis merginoms vaiko nesikuprinti individualios namu atlikimas paralyziaus asmenine pecius ikimokyklinukams theraband uzpakaliukui pusei svoriu gimnastikos baseinuose paaugliu liemens kune thera treniruociu platusis pratimais kompleksas drenaziniai ir trapecinis stilinga efektyviausi ypac pamokeles veiksminga namus masazai baseinu laimes aprasymas kojoms traumos mankstu schema slopinti anticeliulitui jegai sporto padidejusio nuoga palaikyti tera greiti sedima kuprai grazioms ikimokyklinuko darzelyje koregavimui mamytems vcp nesciosioms kineziterapeutas krutines kaklo girneles sveikatingumo kulturizmo manksteles suliekneti izymybe grazi raumeningas apatiniam rytines bokso deginimui atvaizdas alkunems blauzdos judesio sveikam kamuoliai saleje svorui diegliai dantytojo nestukei juostai ar manksta paukste padeda kamuoliais aukstas juostomis kudikiu nuogos kupros slanksteliu peciai terapija programos vyrai treniruokliai daliai sveikatos ikso vandenyje atsispaudimai pusiausvyros sausgysliu presai gimdymo kudikiui tonusu svareliais zmoniu duse padidejimo dovana su nutukusiems tonusui sudeginti lieknejimas liekninantys knyga stiprinantys pratinai moters paauglems raumenyno treniruokliu lordoze lieknejimui greitas grazus isryskint vaiku treniruotes pilatesas trumpa nuogi juosmens sportui vaikui kamuolio patarimai fiziniai nuotraukomis gumine kineziterapeuto po ranku kudikio gerinti mazinimo treniruote juosmeniui pavyzdziai geriausi kasdien gymnic kirksnies auginti kinezioteipavimas ranka rachito uzsiemimai pusiausvyrai linijom norint veido padidejusiam pagrazinti trukus ryte mankstai baseino silpnesne isvarzos uzpakaliui savo sergant atsispaudimu presui pilva sanario jogos efektyvus fitnese mamos kaklui rytine ikimokyklinuku kelio pavyzdziais raumenys grupine neisnesiotiems pilvui riebalus pradedantiesiems kudikiais pasitempus stuburo lankui nuogas kineziterapiniais subalansuota naikinti tenisininkams meniskui kamuoliuko veiksmingi darba padidejusi pasaulio 9 zmonems turimos nugara svoris 10 stanga laikysena ant raktikaulio aerobiniai kuno kojyciu rytiniu svori pratimus pilateso dienos pratimai balansavimo darzelinukams sausgysles rytiniai naujagimio grazu pdf dovanos tinka efektyviai nestukems raumenims pratimas nesikuprinimui korekcijai formai programa mankstos tempimas sparnus nemokamos presa nugaros lieknas paslaugos silpni efektyvi achilo depresija guminiu kudikiams svarmenimis manualine aerobine raidos kudikis naujagimiams efektyviausios kalanetikos gydymui slaunu moteru vidinei vaikinams dideli prisitraukymu paralyziui 3d sportine pozos greiciausia minimo tenisininko nesciosios epikondilito padidejes sveika koreguoti gimnastine planas kad personaliniu prie pilvukas limfodrenazine mazas preso zvaigzdes aerobikos slaunis priekinio rezultatas mesti nukrito namie individuali mentes raisti deginimo klubo peciu alkunes treniruoti kineziterapinis gimnastiniai apsilimo stepu nauda pratimu greito anticeliulitiniai augti streso juosta nuotraukos raumeningi tipai raisciams lankstumas petims i kalorijos klubams metimo thera-band teisinga kuna cerebriniui elastingos kojytems jegos 6 zmogui celiulitui konsultacija plonoms moteriai gymstick joga skoliozei stiprinti sedmenu mest sanariams senjorams isnirimo skoliozes virsvori stiprinimui kamuolys fitneso gumos sportiniai gydymas menesi salygomis skolioze bosu koki gydant per vaikinai pradinukams sportas peciams liekninantis fizinei pagalves didinti nestumo foto be ploksciapedyste kokius veiksmingas geru kaip alkune traukti stuburui menesiu presas celiulito plysimo kunai krutinei treniravimas knygele reabilitacija korekcine elastines treniravimo pirstuku stepo operacijos epikondilitui kalanetika vyru visai jega pakinklio nesudetingi vyrams tempimo masazas kompleksai laikysenai izymybes sedmenims gydyti biomechanika korekcija grazaus atstatymui kalorijas ciurnos pavyzdziai) centre taisyklingai kai naujagimiu makenzi tvarka parinkimas stambiu fitness naujagimiui mostai kulturizmas liekninanti kineziterapiniu dailinimui raumenu vaikams privalumai vaikinu prisitraukimu israiskingi raisciai galima sedint schemos tampymo 12 metantis bioenergetiniai lietuvos slaunims viso skausmams taisyklinga sumazejusiai uzdegimo isvarzai 7 sportuojant men moterims zemam sedejimo kojai mazinimui kunui sausgyslei tureti centras achilui pilvuko metodika kamuoliu geriausia rotaciniai ploksciapedystei juosmeniniai grozio skirti kineziterapine vaistai sale gumom pramankstos budas koreguojantys epikondilitu daryti numesti greitai taisyklingi tie pilvo kokie raumenynui dilbio kineziterapijos dviracio paslaptis stiprinimas skausmas paralyziumi cerebriniu gimnastiniu nuo dirbant mankstele yra masazo siela kreivi esant greita treniravimasis limfo formos elastine turintiems gydomoji rytinei rankoms paslaptys metu mazyliams sumazinti anticeliulitine istvermes menciu mergina kunu stabilizavimo kokia kineziterapiniai gera laikysenos dirbantiems pilates kaina aerobines koju kainos rankytes salis rieso svarmenys raumens gumomis video distonija moterim deginimas izymus kineziterapija nugarai fitnesas baseine metimui apsilimas kunas viena kamuoliuku geriausias vyro lengva cerebrinio korekcijos naujausia mityba lankais mases vyriska nesciuju scoliozei band raisciu namuose ryto plius raumenis svoriui juostos svareliai metimas metant isryskinti lieknejimo visam tikslingos zmones lankstumo plysus ydingai metodikos displazija serganciam koregavimo stiprinimo tonuso raumenyna vaizdai mazinti tonusas juosmeninei guma sustiprinti kineziterapeute moteris sutvirtinti