Rytinė mankšta namuose - Pratimų programa vaikams laikysenai koreguoti - Kineziterapiniai pratimai paaugliams namų sąlygomis - Profilaktinė mankšta su Gymnic kamuoliu - Pratimai baseine - Mankšta vandenyje - Sportuoju namie - Dienos mankšta senjorams - Fiziniai pratimai su gumine juosta TheraBand guma - Mankštos besilaukiančioms mamoms ir po gimdymo - Mankštelės kūdikiui

Kūno mankšta grožiui - Neatskleista Sėkmės Paslaptis

rytinė mankšta namuose sportuoti būti sveikiems gražiai atrodyti jaustis seksualiai patraukliais mažai juda sėdimą darbąKelios minutės ir mes atskleisime Jums gražaus, fiziškai ir emociškai stipraus, pasitikinčio savimi, sėkmingo, seksualaus žmogaus ir gyvenimo gurmano paslaptis, kodėl ir kaip ...

Bet dabar klausimas Jums - ką Jūs veikiate laisvalaikiu?

Spėkite, ką laisvalaikiu, savo malonumui, daro įžymūs žmonės visame pasaulyje - tiek žvaigždės Lietuvos, tiek Persijos gražuoliai?

Jūs, kaip ir bet kuri pasaulio įžymybė, esate protingos asmenybės, siekiate to paties rezultato - jaustis gražiais, stipriais, saugiais, sveikais ir laimingais žmonėmis.

Sveikas ir gražus nuogas kūnas kiekvienam!

gražus sveikas sėkmingas žmogus laikyseną kūną nugaros skausmas kaklo sąnarių pečių juosmens alkunems anticeliulitine

 • Pavargote dvejoti ir nusprendėte išsiskirti iš minios kaip gražus, sveikas ir sėkmingas žmogus, kuris tvirtai jaučiasi bet kurioje gyvenimo situacijoje?
 • Ieškote vidinės ramybės ir emocinio stabilumo?
 • Siekiate, kad Jūsų išraiškingą laikyseną lydėtų pasididžiavimo žvilgsniai?
 • Išsirengus, norite vilkėti gražų, patrauklų ir geidulingą kūną?
 • Tikslingai buriate Jus palaikančius žmones savo svajonės siekimui?
 • Formuojate taisyklingą laikyseną, sportišką raumenyną ir natūraliai atletišką kūną?
 • Jūs jau turite pačią geriausią įrangą mankštai - savo kūną - bet vargstate lakstydami po sveikatingumo centrus nuobodžioms ir vienodai visiems neefektyvioms mankštoms?

Individualus įvairiapusiškas dėmesys - sėkmės garantas

Viso pasaulio įžymybės samdo fitneso trenerius, kad jiems sudarytų personalines treniruotes, parinktų efektyvius pratimus mankštai, - tikslingus individualaus žmogaus formai, raumenynui ir metabolizmui.

treniruotės pratimų programos kineziterapiniais pratimais vaistai efektyviai sveikatos kūno linijų problemas anticeliulitines

Šios specializuotos treniruotės - aiškios glaustos ir išbaigtos pratimų programos, paremtos tikslingais kineziterapiniais pratimais, kurie it vaistai efektyviai išsprendžia sveikatos ar kūno linijų problemas, aukojant stebėtinai mažai laiko.

Visumoje - tai kelias į išpuoselėtą sveikatingumą, kūno grožį, gerovę, didesnę meilę ir emocinį išgyjimąoriginalus, sistemingas ir nesudėtingas sprendimas Jums!

Mankštas treniruotes galima atlikti bet kur, bet kada ir be brangios įrangos ar sporto centro paslaugos abonementais. Reikalingas tik Jūsų kūnas, tikslas, ryžtas ir žinios.

Jūs galite tai atrasti ir įsigyti tiesiogiai tik mūsų svetainėje - išsirinkite Jums aktualią mankštos programą / pratimų kompleksą savo užsibrėžtam rezultatui pasiekti.

Lengva Mankšta Grožiui + Tikslūs Pratimai Sveikatai

sumažėtų svoris nuotaika badauti numesti svorio lengvai greitai mankštos rezultatai naujiena atsisakyti maisto dailus kūnasNereikia kentėti tam, kad sumažėtų svoris ir pagerėtų fizinė būklė bei nuotaika. Man neprireikė badauti, siekiant numesti svorio lengvai, greitai ir su įkvėpimu. Pastebimi mankštos rezultatai buvo puiki naujiena – juk neprireiks atsisakyti mėgiamo maisto!
Mano draugas taip pat pradėjo sportuoti pamatęs akivaizdžius mankštos rezultatus mano dailėjančiame kūne.
Aistė, 19m.

Buvau vieniša, užsisklendusi ir sustabarėjusi. Nusprendžiau greitai pakeisti savo gyvenimą. Gera naujo gyvenimo dienos pradžia – lengva rytinė mankšta. Dabar savo malonumui mankštinuosi, bėgioju rytais, atradau bendraminčius ir naujus intymius pasimatymus. Laukiu nesulaukiu Lietuvos pajūrio ir vyrukų Adrijos krantuos. Puiki pratimų programa ir greitas efektas už kokteilio kainą! Jurga, 32m.

Vengiau gražių merginų, buvau nerangus ir apimtas netaisyklingos laikysenos. Aplinkiniai iš manęs juokėsi, kai sakiau, kad mankštos dėka turėsiu atletišką kūną, bet kai po vasaros pamatė su kokiom gražuolėm pradėjau draugauti, - šypsena puošia ir mano veidą.
Atsikračiau baimės, atradau naujus draugus, darbe lydi sėkmė ir esu vertinamas specialistas. Sportuoti man tinka ir patinka!
Tomas, 26m.

Kineziterapinių pratimų programa ir mankštos namuose kompleksai:

Pratimai PDF Programa
kaina tik 29ltl

Plius konsultacija
kaina nuo 80ltl

 1. Efektyvi mankšta ryte namų sąlygomis.
 2. Kineziterapiniai pratimai pradedantiesiems.
 3. Pratimai besilaukiančioms mamoms ir mankštos būsimoms mamytėms.
 4. Pratimai po gimdymo, anticeliulitinė mankšta namuose.
 5. Mankštelės kūdikiui (raumenų tonuso sutrikimai).
 6. Reguliarus masažas kūdikiui.
 7. Fiziniai pratimai vaikams (6+ metų).
 8. Pratimai paaugliams.
 9. Profilaktinė mankšta senjorams, vyresnio amžiaus žmonėms (60+ metų).
 10. Kineziterapiniai pratimai sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.
 11. Treniruotė aktyviai sportuojantiems jauniems žmonėms (18+ metų).
 12. Pratimai fizinį darbą dirbantiems žmonėms.
 13. Treniruotė su svoriais.
 14. Fiziniai pratimai su gumine juosta (TheraBand guma).
 15. Pratimai su didžiuoju Gymnic kamuoliu, BOSU.
 16. Pratimai skirti atlikti sporto salėje su treniruokliais.
 17. Mankšta vandenyje ir pratimai baseine.
 18. Pratimai taisyklingai laikysenai, pratimai pusiausvyrai.
 19. Pratimai atskiroms raumenų grupėms, skirti atskiroms kūno dalims stiprinti.
 20. Pratimai pėdoms, mankšta kojoms, pratimai kojoms stiprinti.
 21. Pratimai rankoms ir pečių lankui stiprinti.
 22. Mankšta pilvui, pratimai pilvo presui stiprinti.
 23. Mankšta nugarai, pratimai nugarai stiprinti.
 24. Mankšta kaklui, pratimai kaklui stiprinti.
 25. Tempimo pratimai treniruotės apšilimui.
 26. Jėgos pratimai aktyviai sportuojantiems.
 27. Kiti pratimai pagal poreikį.

Jau daugiau nei personalinės pratimų programos PDF užsakymų!

Personalinė pratimų programa PDF - treniruotės namie formato pavyzdys (1 lapas).

Kineziterapiniai pratimai PDF - programa treniruotis namuose

Kineziterapinių pratimų programa mankštos namuose kompleksai kineziterapiniai pratimai pradedantiesiems profilaktikaiMes ne tam sukurti, kad mums reiktų agregatų fizinei formai palaikyti. Tai tik žinių trūkumas apie mūsų kūno potencialą. Sprendimas išties natūralus ir paprastas, kaip ir mūsų noras.

Efektyvi mankšta ir fiziniai pratimai visada parenkami individualiai, nes nebūna taip, kad tie patys pratimai ar mankštos kompleksai tiktų visiems vienodai! Noras ir ryžtas tinka visiems.

Kiekvieną fizinių pratimų programą sudaro 15-25 efektyvių pratimų, kurie išdėstyti nuoseklia tvarka, kaip rekomenduojame juos teisingai atlikti. Pratimai apima visas pagrindines raumenų grupes ir skirti taisyklingai kūno formai palaikyti.

Nebereikia ruoštis, vykti, praleisti valandų valandas sveikatingumo centre! Asmeninė mankšta, priklausomai nuo pratimų pakartojimų skaičiaus ir atlikimo tempo, užtruks tik 30-45min.

Nebereikės teisintis, kad nebeturite laiko būti gražiais, stipriais ir sveikais!

Personalinė pratimų programa PDF - greitas užsakymas

Kaip įsigyti pratimų programą / mankštą namuose / treniruotės kompleksą:

kineziterapinių pratimų programą sportuojate viršsvorio mankštos namuose kompleksai lengva rytinė mankšta bėgioti rytais

 1. Išsirinkite pratimų programą ar mankštos kompleksą su papildomais pageidavimais. Nemokama konsultacija.
 2. Užpildykite Užsakymo Formą. Gavę užsakymo patvirtinimą, atlikite apmokėjimą per saugią MokiPay sistemą užsakymo patvirtinime nurodytam numeriui. Apmokėti taip pat galima ir per FoxBox mokėjimo terminalus.
 3. Užsakytą pratimų kompleksą PDF formate mes atsiųsime Jūsų nurodytu el.pašto adresu vėliausiai per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

Linkime sėkmės sportuojant ir nepamirškite pasidžiaugti pasiektais rezultatais! Mokslas tvirtina, kad tik žmogaus ryžtas pasiekia dar geresnius rezultatus!

Tavo kūno grožis priklauso tik nuo tavęs, - siekite savo tikslo ir neišduokite savo grožio paslapties!

Kineziterapijos Info Centras - Natūralaus Gydymo Studija - Visos Teisės Turinys Saugomas © 2011-2014

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai | Panevėžys | Palanga | Druskininkai | Birštonas | Nida

pusiausvyros juosmeninei lieknejimo gimdymo priekinio presai sumazinti zmones svarmenimis kalanetika scoliozei zemam elastingos didinti vaikui lieknejimas teisinga mamos deginimui programa nestumo dideli turintiems treniruociu veiksmingas tinka individuali juosta mentes pagrazinti svoris mityba epikondilito metu band sedmenu koregavimui daryti operacijos kamuoliuku greitas laikysenai nuotraukos rotaciniai prisitraukimu turimos mankstai fitness plysimo 6 isnirimo programos kinezioteipavimas ikimokyklinukams pusiausvyrai sedejimo kulturizmo nemokamos anticeliulitiniai ydinga lankstumas bioenergetiniai raumenynui patarimai jegos kamuolys kunas anticeliulitine rankoms taisyklingai vandenyje presa stiprinti liemens lieknas schemos korekcijai gumos naujagimiams elastines achilui vaizdai kintantis kompleksai foto pdf grozio apsilimo menciu ryto padeda formai subalansuota mest nuoga pilates kineziterapinis balansavimo schema pavyzdziai) bosu palaikyti 10 liekninantys kainos dantytojo moters stuburo terapija paaugliams efektyvus skolioze per raumenys grazu kulturizmas achilo koju mankstos reabilitacija kasdien men tera theraband displazija vcp naujagimio rytiniai naujausia raumenu presui namuose sedmenims nesikuprinti raisciams kineziterapeutas darzelyje tonusas kaklo svoriu mankstele tonusu epikondilitui uzdegimo koki juostos tipai kaklui juostai paaugliu sudeginti daliai veiksminga kreivi nugarai savo video pusei koreguojantys cerebrinio sedima presas ikimokyklinuku pratinai tenisininko fiziniai masazo nugara trumpa gydomoji efektyviausios paslaptys kineziterapija israiskingi namu gymstick raisti moteru taisyklingi greito grazi kineziterapeute nuogi padidejusiam nuogos tempimo tie linijom gimnastine manksta mazas slaunims siela naikinti greiciausia koregavimo izymybes kompleksas ranku apsilimas gumine efektyvi rankytes vyrai nauda nuo isryskint kineziterapiniu pavyzdziais skausmas paralyziui asmenine lordoze laikysena elastine petims duse ikso ant paralyziumi platusis skirti neisnesiotiems saleje laimes izymus ciurnos kudikiais cerebriniu grazus pratimais gera namie kalorijos pilateso kudikis depresijos visam joga meniskui anticeliulitines sportuojant uzpakaliukui uzpakaliui pilvuko alkune viena svareliai greiti celiulito juostomis tonusui nesudetingi kojytems kuprai plonoms skausmams menesiu vaiku treniruote aerobine plius stiprinimui juosmens ar individualios taisyklinga tampymo zmoniu 9 distonija dailinimui baseinuose sportui svorio prisitraukymu 7 sparnus metant dirbantiems svoriui merginoms pamokeles svareliais viso vaikino treniravimasis vaikinai greita budas trukus stilinga peciams fitneso lankstumo rytinei jogos po blauzdos guminiu plysus pradinukams gydymas masazai stiprinimo raisciu paralyziaus kudikiams centras korekcija gydyti peciai liekninantis krutinei alkunems metimo sergant zmonems paslaugos metodika sustiprinti aerobikos kaina aerobines visai tureti aerobika kokius rytines atstatymui raumenyna veiksmingi juosmeniniai kalorijas knygele stambiu gydant dovanos fizinei kuno padidejes pilvukas limfodrenazine izymybe tikslingos pilatesas senjorams kunu isvarzos kamuoliu ploksciapedystes be stiprinantys pecius kineziterapine kamuoliai svarmenys pratimai geru zmogui pagalves naujagimiu darzelinukams kokie depresija klubo raumenims darba metimas rytine minimo baseino slopinti 12 ir salygomis vaiko fitnese lieknejimui augti girneles makenzi ploksciapedystei salis paslaptis moteris kune treniravimas gydymui nutukusiems vyro kudikio stuburui pramankstos greitai mazyliams vyriska cerebriniui sportine uzsiemimai geriausias nuogas baseine lietuvos stepu tonuso dirbant slaunu knyga kad lengva nuotraukomis sale sporto paauglems mazinimo norint traumos sportiniai personaliniu stanga isvarzai streso laikysenos rachito kineziterapiniais juosmeniui gymnic pilvui raumeningas preso pratimas koreguoti atsispaudimu mesti menesi sveikatos thera aprasymas nesciuju sausgysliu metantis jega naujagimiui konsultacija tvarka kineziterapiniai pasaulio zvaigzdes formos jegai paukste pilvo atsispaudimai nesciosioms parinkimas thera-band kuna kamuoliuko padidejusi efektyviai ypac ikimokyklinuko korekcine mazinti vyru slaunis raumens ryte 3d auginti silpni dovana raidos baseinu kelio kamuoliais sanariams kaip gimnastiniu raumeningi namus nesikuprinimui moterims aerobiniai kudikiu rytiniu metimui vaikinu veido pasitempus mankstu biomechanika mazinimui grazioms pradedantiesiems geriausi rieso moteriai istvermes nestukems dviracio ranka gimnastiniai esant nukrito liekninanti diegliai manksteles virsvori moterim epikondilitu riebalu treniruotes limfo galima gumomis pratimu geriausia sportas grazaus stabilizavimo judesio sanario padidejimo kunui metodikos svorui vaikinams i atlikimas pilva svori korekcijos stepo pakinklio deginimas sveikatingumo kineziterapeuto sveikam aukstas prie kojai kojoms raisciai lankais pozos pratimus slanksteliu serganciam dilbio nugaros ydingai pavyzdziai numesti su rezultatas vaikams treniruokliai kineziterapijos mases guma kamuolio riebalus gerinti tenisininkams vidinei padidejusio silpnesne krutines raumenyno raktikaulio mostai peciu trapecinis grupine bokso deginimo sausgyslei kirksnies planas dienos nestukei celiulitui kalanetikos skoliozes yra sumazejusiai sausgysles treniravimo kokia mergina treniruoti treniruokliu isryskinti raumenis sutvirtinti alkunes ploksciapedyste suliekneti kudikiui pirstuku nesciosios privalumai mamytems anticeliulitui atvaizdas drenaziniai kojyciu skoliozei kunai gimnastikos apatiniam gumom tempimas centre traukti stiprinimas sedint sveika manualine vyrams masazas lankui kupros efektyviausi klubams vaistai fitnesas kai