Rytinė mankšta namuose - Pratimų programa vaikams laikysenai koreguoti - Kineziterapiniai pratimai paaugliams namų sąlygomis - Profilaktinė mankšta su Gymnic kamuoliu - Pratimai baseine - Mankšta vandenyje - Sportuoju namie - Dienos mankšta senjorams - Fiziniai pratimai su gumine juosta TheraBand guma - Mankštos besilaukiančioms mamoms ir po gimdymo - Mankštelės kūdikiui

Kūno mankšta grožiui - Neatskleista Sėkmės Paslaptis

rytinė mankšta namuose sportuoti būti sveikiems gražiai atrodyti jaustis seksualiai patraukliais mažai juda sėdimą darbąKelios minutės ir mes atskleisime Jums gražaus, fiziškai ir emociškai stipraus, pasitikinčio savimi, sėkmingo, seksualaus žmogaus ir gyvenimo gurmano paslaptis, kodėl ir kaip ...

Bet dabar klausimas Jums - ką Jūs veikiate laisvalaikiu?

Spėkite, ką laisvalaikiu, savo malonumui, daro įžymūs žmonės visame pasaulyje - tiek žvaigždės Lietuvos, tiek Persijos gražuoliai?

Jūs, kaip ir bet kuri pasaulio įžymybė, esate protingos asmenybės, siekiate to paties rezultato - jaustis gražiais, stipriais, saugiais, sveikais ir laimingais žmonėmis.

Sveikas ir gražus nuogas kūnas kiekvienam!

gražus sveikas sėkmingas žmogus laikyseną kūną nugaros skausmas kaklo sąnarių pečių juosmens alkunems anticeliulitine

 • Pavargote dvejoti ir nusprendėte išsiskirti iš minios kaip gražus, sveikas ir sėkmingas žmogus, kuris tvirtai jaučiasi bet kurioje gyvenimo situacijoje?
 • Ieškote vidinės ramybės ir emocinio stabilumo?
 • Siekiate, kad Jūsų išraiškingą laikyseną lydėtų pasididžiavimo žvilgsniai?
 • Išsirengus, norite vilkėti gražų, patrauklų ir geidulingą kūną?
 • Tikslingai buriate Jus palaikančius žmones savo svajonės siekimui?
 • Formuojate taisyklingą laikyseną, sportišką raumenyną ir natūraliai atletišką kūną?
 • Jūs jau turite pačią geriausią įrangą mankštai - savo kūną - bet vargstate lakstydami po sveikatingumo centrus nuobodžioms ir vienodai visiems neefektyvioms mankštoms?

Individualus įvairiapusiškas dėmesys - sėkmės garantas

Viso pasaulio įžymybės samdo fitneso trenerius, kad jiems sudarytų personalines treniruotes, parinktų efektyvius pratimus mankštai, - tikslingus individualaus žmogaus formai, raumenynui ir metabolizmui.

treniruotės pratimų programos kineziterapiniais pratimais vaistai efektyviai sveikatos kūno linijų problemas anticeliulitines

Šios specializuotos treniruotės - aiškios glaustos ir išbaigtos pratimų programos, paremtos tikslingais kineziterapiniais pratimais, kurie it vaistai efektyviai išsprendžia sveikatos ar kūno linijų problemas, aukojant stebėtinai mažai laiko.

Visumoje - tai kelias į išpuoselėtą sveikatingumą, kūno grožį, gerovę, didesnę meilę ir emocinį išgyjimąoriginalus, sistemingas ir nesudėtingas sprendimas Jums!

Mankštas treniruotes galima atlikti bet kur, bet kada ir be brangios įrangos ar sporto centro paslaugos abonementais. Reikalingas tik Jūsų kūnas, tikslas, ryžtas ir žinios.

Jūs galite tai atrasti ir įsigyti tiesiogiai tik mūsų svetainėje - išsirinkite Jums aktualią mankštos programą / pratimų kompleksą savo užsibrėžtam rezultatui pasiekti.

Lengva Mankšta Grožiui + Tikslūs Pratimai Sveikatai

sumažėtų svoris nuotaika badauti numesti svorio lengvai greitai mankštos rezultatai naujiena atsisakyti maisto dailus kūnasNereikia kentėti tam, kad sumažėtų svoris ir pagerėtų fizinė būklė bei nuotaika. Man neprireikė badauti, siekiant numesti svorio lengvai, greitai ir su įkvėpimu. Pastebimi mankštos rezultatai buvo puiki naujiena – juk neprireiks atsisakyti mėgiamo maisto!
Mano draugas taip pat pradėjo sportuoti pamatęs akivaizdžius mankštos rezultatus mano dailėjančiame kūne.
Aistė, 19m.

Buvau vieniša, užsisklendusi ir sustabarėjusi. Nusprendžiau greitai pakeisti savo gyvenimą. Gera naujo gyvenimo dienos pradžia – lengva rytinė mankšta. Dabar savo malonumui mankštinuosi, bėgioju rytais, atradau bendraminčius ir naujus intymius pasimatymus. Laukiu nesulaukiu Lietuvos pajūrio ir vyrukų Adrijos krantuos. Puiki pratimų programa ir greitas efektas už kokteilio kainą! Jurga, 32m.

Vengiau gražių merginų, buvau nerangus ir apimtas netaisyklingos laikysenos. Aplinkiniai iš manęs juokėsi, kai sakiau, kad mankštos dėka turėsiu atletišką kūną, bet kai po vasaros pamatė su kokiom gražuolėm pradėjau draugauti, - šypsena puošia ir mano veidą.
Atsikračiau baimės, atradau naujus draugus, darbe lydi sėkmė ir esu vertinamas specialistas. Sportuoti man tinka ir patinka!
Tomas, 26m.

Kineziterapinių pratimų programa ir mankštos namuose kompleksai:

Pratimai PDF Programa
kaina tik 29€

Plius konsultacija
kaina nuo 80€

 1. Efektyvi mankšta ryte namų sąlygomis.
 2. Kineziterapiniai pratimai pradedantiesiems.
 3. Pratimai besilaukiančioms mamoms ir mankštos būsimoms mamytėms.
 4. Pratimai po gimdymo, anticeliulitinė mankšta namuose.
 5. Mankštelės kūdikiui (raumenų tonuso sutrikimai).
 6. Reguliarus masažas kūdikiui.
 7. Fiziniai pratimai vaikams (6+ metų).
 8. Pratimai paaugliams.
 9. Profilaktinė mankšta senjorams, vyresnio amžiaus žmonėms (60+ metų).
 10. Kineziterapiniai pratimai sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.
 11. Treniruotė aktyviai sportuojantiems jauniems žmonėms (18+ metų).
 12. Pratimai fizinį darbą dirbantiems žmonėms.
 13. Treniruotė su svoriais.
 14. Fiziniai pratimai su gumine juosta (TheraBand guma).
 15. Pratimai su didžiuoju Gymnic kamuoliu, BOSU.
 16. Pratimai skirti atlikti sporto salėje su treniruokliais.
 17. Mankšta vandenyje ir pratimai baseine.
 18. Pratimai taisyklingai laikysenai, pratimai pusiausvyrai.
 19. Pratimai atskiroms raumenų grupėms, skirti atskiroms kūno dalims stiprinti.
 20. Pratimai pėdoms, mankšta kojoms, pratimai kojoms stiprinti.
 21. Pratimai rankoms ir pečių lankui stiprinti.
 22. Mankšta pilvui, pratimai pilvo presui stiprinti.
 23. Mankšta nugarai, pratimai nugarai stiprinti.
 24. Mankšta kaklui, pratimai kaklui stiprinti.
 25. Tempimo pratimai treniruotės apšilimui.
 26. Jėgos pratimai aktyviai sportuojantiems.
 27. Kiti pratimai pagal poreikį.

Jau daugiau nei personalinės pratimų programos PDF užsakymų!

Personalinė pratimų programa PDF - treniruotės namie formato pavyzdys (1 lapas).

Kineziterapiniai pratimai PDF - programa treniruotis namuose

Kineziterapinių pratimų programa mankštos namuose kompleksai kineziterapiniai pratimai pradedantiesiems profilaktikaiMes ne tam sukurti, kad mums reiktų agregatų fizinei formai palaikyti. Tai tik žinių trūkumas apie mūsų kūno potencialą. Sprendimas išties natūralus ir paprastas, kaip ir mūsų noras.

Efektyvi mankšta ir fiziniai pratimai visada parenkami individualiai, nes nebūna taip, kad tie patys pratimai ar mankštos kompleksai tiktų visiems vienodai! Noras ir ryžtas tinka visiems.

Kiekvieną fizinių pratimų programą sudaro 15-25 efektyvių pratimų, kurie išdėstyti nuoseklia tvarka, kaip rekomenduojame juos teisingai atlikti. Pratimai apima visas pagrindines raumenų grupes ir skirti taisyklingai kūno formai palaikyti.

Nebereikia ruoštis, vykti, praleisti valandų valandas sveikatingumo centre! Asmeninė mankšta, priklausomai nuo pratimų pakartojimų skaičiaus ir atlikimo tempo, užtruks tik 30-45min.

Nebereikės teisintis, kad nebeturite laiko būti gražiais, stipriais ir sveikais!

Personalinė pratimų programa PDF - greitas užsakymas

Kaip įsigyti pratimų programą / mankštą namuose / treniruotės kompleksą:

kineziterapinių pratimų programą sportuojate viršsvorio mankštos namuose kompleksai lengva rytinė mankšta bėgioti rytais

 1. Išsirinkite pratimų programą ar mankštos kompleksą su papildomais pageidavimais. Nemokama konsultacija.
 2. Užpildykite Užsakymo Formą. Gavę užsakymo patvirtinimą, atlikite apmokėjimą per saugią MokiPay sistemą užsakymo patvirtinime nurodytam numeriui. Apmokėti taip pat galima ir per FoxBox mokėjimo terminalus.
 3. Užsakytą pratimų kompleksą PDF formate mes atsiųsime Jūsų nurodytu el.pašto adresu vėliausiai per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

Linkime sėkmės sportuojant ir nepamirškite pasidžiaugti pasiektais rezultatais! Mokslas tvirtina, kad tik žmogaus ryžtas pasiekia dar geresnius rezultatus!

Tavo kūno grožis priklauso tik nuo tavęs, - siekite savo tikslo ir neišduokite savo grožio paslapties!

Kineziterapijos Info Centras - Natūralaus Gydymo Studija - Visos Teisės Turinys Saugomas © 2011-2015

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai | Panevėžys | Palanga | Druskininkai | Birštonas | Nida

sportiniai kaip serganciam sportine greitas nestumo rytiniai silpni juosmens centras pusiausvyros privalumai paaugliu izymybe ydinga rytinei aerobines prisitraukymu sporto grozio lankstumo menciu kuna mest subalansuota aerobine zemam gerinti kaklui patarimai biomechanika deginimo uzsiemimai gumos prie greiciausia isvarzos mentes kainos korekcija kalanetikos treniravimo metimas nemokamos izymus skolioze sportui kompleksai kojoms raidos merginoms metantis achilo atlikimas raumeningas schema 10 gydymas sedint gimnastikos pagalves skirti rezultatas sveika greiti bosu tonusas sanario su pratimais sumazinti ikimokyklinukams sergant pavyzdziais planas deginimui sausgysles vidinei turimos kunu grazi ranka uzdegimo terapija makenzi sanariams slanksteliu tvarka nuogi aprasymas kalorijas linijom svori epikondilito liekninantys vaistai sale atsispaudimai gumom riebalu slaunis vyriska uzpakaliui zmogui stiprinimas dantytojo paslaptys kineziterapeute nutukusiems ar epikondilitu pavyzdziai) slaunu namie apsilimas daryti nesciosioms namuose alkune geriausias pasitempus pavyzdziai jogos manksta zmoniu girneles kineziterapiniais kudikiais sveikatos 9 depresijos gymstick kamuolio gydomoji laikysenos vaikinams nuoga pilates kokie naujagimiams dailinimui koju istvermes tureti presas nesikuprinti celiulito nuogas pilatesas namus isryskinti fitneso mostai fiziniai vaikinai dienos kamuoliai rachito sedima pratimai paauglems atsispaudimu nestukems geru rytine ranku 3d platusis naujausia tenisininko individualios nauda treniruoti anticeliulitines metu stepo moters augti alkunes yra grazioms grazus stilinga meniskui virsvori paukste individuali raisciu reabilitacija padidejusio tinka raisciai neisnesiotiems foto metodikos kojyciu dovana sedmenims taisyklingi deginimas liekninanti svoriui mazinti alkunems treniravimasis aerobika kamuoliuku lieknejimas nugarai skoliozes gimdymo liekninantis raisti efektyviai visai operacijos guma dirbant distonija jega svareliai gumine kalanetika sportuojant petims kupros judesio vaiku kineziterapija kad korekcijai isnirimo metant kamuolys menesiu sparnus moteru kojai tempimas raktikaulio ikimokyklinuko joga baseine kuno naujagimio gumomis gimnastiniu plonoms israiskingi priekinio raumens nuogos plysus raisciams gera gymnic raumeningi moteriai namu rytines treniruokliu saleje vyru kaklo suliekneti moterims depresija mankstu mazyliams epikondilitui tonuso paslaugos gydant vyro lengva kudikiu grazaus fizinei stambiu pratimus metimo elastingos kineziterapiniu zmones kintantis tikslingos raumenu paslaptis drenaziniai lietuvos kinezioteipavimas koreguoti teisinga didinti knyga kokius pagrazinti nugaros kineziterapeuto nesikuprinimui paralyziumi scoliozei sveikatingumo trukus centre kineziterapiniai nugara mergina ikimokyklinuku pusei salygomis parinkimas 7 palaikyti budas stuburui vandenyje kompleksas fitnese darzelinukams raumenis svareliais kaina treniruote atstatymui kulturizmas stiprinimui svarmenys sportas darba efektyviausi kineziterapeutas kudikiams kunai treniruotes video trapecinis kalorijos nuotraukomis pilvui men koki gimnastiniai ydingai klubo korekcijos sedejimo skoliozei visam dviracio elastine paralyziaus efektyvus preso nuo personaliniu blauzdos tipai sutvirtinti konsultacija veiksmingas rotaciniai tonusui aerobikos kasdien moteris kamuoliuko aukstas senjorams kojytems esant bokso gydymui menesi korekcine 6 mankstai dovanos lieknejimui svoriu lieknejimo stiprinti po sedmenu raumenys vyrams mazinimo lankstumas nukrito tera sausgyslei kudikis tonusu savo ikso peciams pilva liemens naikinti plius thera-band svorio koregavimui celiulitui greito geriausi apatiniam galima pasaulio manualine padidejusiam nestukei gydyti izymybes ciurnos presai padeda taisyklinga metimui guminiu dilbio pdf schemos masazo masazas svoris lordoze bioenergetiniai koreguojantys rankoms ploksciapedystes grazu plysimo pratinai mamytems mazinimui naujagimiui kreivi gimnastine krutines pratimas presui laikysenai stuburo svarmenimis 12 laikysena atvaizdas traumos kudikiui pratimu diegliai daliai duse stabilizavimo kai slopinti nesciuju thera cerebriniui vaikui norint juostomis mityba padidejusi kulturizmo pilateso anticeliulitine limfodrenazine metodika balansavimo sveikam sausgysliu laimes nesciosios pramankstos fitness ploksciapedystei siela mankstele moterim pirstuku i raumenynui presa raumenims anticeliulitiniai asmenine juostai geriausia tampymo pilvo vcp vaizdai pilvuko isryskint tempimo ryte kokia kineziterapijos lankui nuotraukos be kamuoliu programos vaiko vaikinu kunas juosmeniniai jegai stepu krutinei darzelyje fitnesas nesudetingi achilui viena salis formos sustiprinti ryto apsilimo dirbantiems zvaigzdes lankais dideli uzpakaliukui svorui minimo skausmams greita viso cerebriniu manksteles aerobiniai traukti baseino peciu ant pozos trumpa displazija kuprai theraband juosmeninei ploksciapedyste numesti taisyklingai kineziterapine knygele mazas kudikio raumenyna juostos klubams kirksnies paaugliams rieso formai naujagimiu ypac limfo padidejimo turintiems mesti pecius riebalus pakinklio stanga tenisininkams kelio lieknas stiprinimo pradinukams kune treniruokliai pradedantiesiems padidejes juosmeniui baseinuose auginti masazai jegos greitai mamos paralyziui skausmas isvarzai slaunims raumenyno rankytes efektyviausios pusiausvyrai zmonems treniruociu silpnesne pilvukas prisitraukimu vaikino band mases tie streso pamokeles treniravimas elastines anticeliulitui veido koregavimo baseinu veiksmingi sumazejusiai vyrai efektyvi mankstos stiprinantys kamuoliais vaikams kineziterapinis grupine sudeginti ir kunui rytiniu peciai programa per veiksminga juosta cerebrinio