Rytinė mankšta namuose - Pratimų programa vaikams laikysenai koreguoti - Kineziterapiniai pratimai paaugliams namų sąlygomis - Profilaktinė mankšta su Gymnic kamuoliu - Pratimai baseine - Mankšta vandenyje - Sportuoju namie - Dienos mankšta senjorams - Fiziniai pratimai su gumine juosta TheraBand guma - Mankštos besilaukiančioms mamoms ir po gimdymo - Mankštelės kūdikiui

Kūno mankšta grožiui - Neatskleista Sėkmės Paslaptis

rytinė mankšta namuose sportuoti būti sveikiems gražiai atrodyti jaustis seksualiai patraukliais mažai juda sėdimą darbąKelios minutės ir mes atskleisime Jums gražaus, fiziškai ir emociškai stipraus, pasitikinčio savimi, sėkmingo, seksualaus žmogaus ir gyvenimo gurmano paslaptis, kodėl ir kaip ...

Bet dabar klausimas Jums - ką Jūs veikiate laisvalaikiu?

Spėkite, ką laisvalaikiu, savo malonumui, daro įžymūs žmonės visame pasaulyje - tiek žvaigždės Lietuvos, tiek Persijos gražuoliai?

Jūs, kaip ir bet kuri pasaulio įžymybė, esate protingos asmenybės, siekiate to paties rezultato - jaustis gražiais, stipriais, saugiais, sveikais ir laimingais žmonėmis.

Sveikas ir gražus nuogas kūnas kiekvienam!

gražus sveikas sėkmingas žmogus laikyseną kūną nugaros skausmas kaklo sąnarių pečių juosmens alkunems anticeliulitine

 • Pavargote dvejoti ir nusprendėte išsiskirti iš minios kaip gražus, sveikas ir sėkmingas žmogus, kuris tvirtai jaučiasi bet kurioje gyvenimo situacijoje?
 • Ieškote vidinės ramybės ir emocinio stabilumo?
 • Siekiate, kad Jūsų išraiškingą laikyseną lydėtų pasididžiavimo žvilgsniai?
 • Išsirengus, norite vilkėti gražų, patrauklų ir geidulingą kūną?
 • Tikslingai buriate Jus palaikančius žmones savo svajonės siekimui?
 • Formuojate taisyklingą laikyseną, sportišką raumenyną ir natūraliai atletišką kūną?
 • Jūs jau turite pačią geriausią įrangą mankštai - savo kūną - bet vargstate lakstydami po sveikatingumo centrus nuobodžioms ir vienodai visiems neefektyvioms mankštoms?

Individualus įvairiapusiškas dėmesys - sėkmės garantas

Viso pasaulio įžymybės samdo fitneso trenerius, kad jiems sudarytų personalines treniruotes, parinktų efektyvius pratimus mankštai, - tikslingus individualaus žmogaus formai, raumenynui ir metabolizmui.

treniruotės pratimų programos kineziterapiniais pratimais vaistai efektyviai sveikatos kūno linijų problemas anticeliulitines

Šios specializuotos treniruotės - aiškios glaustos ir išbaigtos pratimų programos, paremtos tikslingais kineziterapiniais pratimais, kurie it vaistai efektyviai išsprendžia sveikatos ar kūno linijų problemas, aukojant stebėtinai mažai laiko.

Visumoje - tai kelias į išpuoselėtą sveikatingumą, kūno grožį, gerovę, didesnę meilę ir emocinį išgyjimąoriginalus, sistemingas ir nesudėtingas sprendimas Jums!

Mankštas treniruotes galima atlikti bet kur, bet kada ir be brangios įrangos ar sporto centro paslaugos abonementais. Reikalingas tik Jūsų kūnas, tikslas, ryžtas ir žinios.

Jūs galite tai atrasti ir įsigyti tiesiogiai tik mūsų svetainėje - išsirinkite Jums aktualią mankštos programą / pratimų kompleksą savo užsibrėžtam rezultatui pasiekti.

Lengva Mankšta Grožiui + Tikslūs Pratimai Sveikatai

sumažėtų svoris nuotaika badauti numesti svorio lengvai greitai mankštos rezultatai naujiena atsisakyti maisto dailus kūnasNereikia kentėti tam, kad sumažėtų svoris ir pagerėtų fizinė būklė bei nuotaika. Man neprireikė badauti, siekiant numesti svorio lengvai, greitai ir su įkvėpimu. Pastebimi mankštos rezultatai buvo puiki naujiena – juk neprireiks atsisakyti mėgiamo maisto!
Mano draugas taip pat pradėjo sportuoti pamatęs akivaizdžius mankštos rezultatus mano dailėjančiame kūne.
Aistė, 19m.

Buvau vieniša, užsisklendusi ir sustabarėjusi. Nusprendžiau greitai pakeisti savo gyvenimą. Gera naujo gyvenimo dienos pradžia – lengva rytinė mankšta. Dabar savo malonumui mankštinuosi, bėgioju rytais, atradau bendraminčius ir naujus intymius pasimatymus. Laukiu nesulaukiu Lietuvos pajūrio ir vyrukų Adrijos krantuos. Puiki pratimų programa ir greitas efektas už kokteilio kainą! Jurga, 32m.

Vengiau gražių merginų, buvau nerangus ir apimtas netaisyklingos laikysenos. Aplinkiniai iš manęs juokėsi, kai sakiau, kad mankštos dėka turėsiu atletišką kūną, bet kai po vasaros pamatė su kokiom gražuolėm pradėjau draugauti, - šypsena puošia ir mano veidą.
Atsikračiau baimės, atradau naujus draugus, darbe lydi sėkmė ir esu vertinamas specialistas. Sportuoti man tinka ir patinka!
Tomas, 26m.

Kineziterapinių pratimų programa ir mankštos namuose kompleksai:

Pratimai PDF Programa
kaina tik 29€

Plius konsultacija
kaina nuo 80€

 1. Efektyvi mankšta ryte namų sąlygomis.
 2. Kineziterapiniai pratimai pradedantiesiems.
 3. Pratimai besilaukiančioms mamoms ir mankštos būsimoms mamytėms.
 4. Pratimai po gimdymo, anticeliulitinė mankšta namuose.
 5. Mankštelės kūdikiui (raumenų tonuso sutrikimai).
 6. Reguliarus masažas kūdikiui.
 7. Fiziniai pratimai vaikams (6+ metų).
 8. Pratimai paaugliams.
 9. Profilaktinė mankšta senjorams, vyresnio amžiaus žmonėms (60+ metų).
 10. Kineziterapiniai pratimai sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.
 11. Treniruotė aktyviai sportuojantiems jauniems žmonėms (18+ metų).
 12. Pratimai fizinį darbą dirbantiems žmonėms.
 13. Treniruotė su svoriais.
 14. Fiziniai pratimai su gumine juosta (TheraBand guma).
 15. Pratimai su didžiuoju Gymnic kamuoliu, BOSU.
 16. Pratimai skirti atlikti sporto salėje su treniruokliais.
 17. Mankšta vandenyje ir pratimai baseine.
 18. Pratimai taisyklingai laikysenai, pratimai pusiausvyrai.
 19. Pratimai atskiroms raumenų grupėms, skirti atskiroms kūno dalims stiprinti.
 20. Pratimai pėdoms, mankšta kojoms, pratimai kojoms stiprinti.
 21. Pratimai rankoms ir pečių lankui stiprinti.
 22. Mankšta pilvui, pratimai pilvo presui stiprinti.
 23. Mankšta nugarai, pratimai nugarai stiprinti.
 24. Mankšta kaklui, pratimai kaklui stiprinti.
 25. Tempimo pratimai treniruotės apšilimui.
 26. Jėgos pratimai aktyviai sportuojantiems.
 27. Kiti pratimai pagal poreikį.

Jau daugiau nei personalinės pratimų programos PDF užsakymų!

Personalinė pratimų programa PDF - treniruotės namie formato pavyzdys (1 lapas).

Kineziterapiniai pratimai PDF - programa treniruotis namuose

Kineziterapinių pratimų programa mankštos namuose kompleksai kineziterapiniai pratimai pradedantiesiems profilaktikaiMes ne tam sukurti, kad mums reiktų agregatų fizinei formai palaikyti. Tai tik žinių trūkumas apie mūsų kūno potencialą. Sprendimas išties natūralus ir paprastas, kaip ir mūsų noras.

Efektyvi mankšta ir fiziniai pratimai visada parenkami individualiai, nes nebūna taip, kad tie patys pratimai ar mankštos kompleksai tiktų visiems vienodai! Noras ir ryžtas tinka visiems.

Kiekvieną fizinių pratimų programą sudaro 15-25 efektyvių pratimų, kurie išdėstyti nuoseklia tvarka, kaip rekomenduojame juos teisingai atlikti. Pratimai apima visas pagrindines raumenų grupes ir skirti taisyklingai kūno formai palaikyti.

Nebereikia ruoštis, vykti, praleisti valandų valandas sveikatingumo centre! Asmeninė mankšta, priklausomai nuo pratimų pakartojimų skaičiaus ir atlikimo tempo, užtruks tik 30-45min.

Nebereikės teisintis, kad nebeturite laiko būti gražiais, stipriais ir sveikais!

Personalinė pratimų programa PDF - greitas užsakymas

Kaip įsigyti pratimų programą / mankštą namuose / treniruotės kompleksą:

kineziterapinių pratimų programą sportuojate viršsvorio mankštos namuose kompleksai lengva rytinė mankšta bėgioti rytais

 1. Išsirinkite pratimų programą ar mankštos kompleksą su papildomais pageidavimais. Nemokama konsultacija.
 2. Užpildykite Užsakymo Formą. Gavę užsakymo patvirtinimą, atlikite apmokėjimą per saugią MokiPay sistemą užsakymo patvirtinime nurodytam numeriui. Apmokėti taip pat galima ir per FoxBox mokėjimo terminalus.
 3. Užsakytą pratimų kompleksą PDF formate mes atsiųsime Jūsų nurodytu el.pašto adresu vėliausiai per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

Linkime sėkmės sportuojant ir nepamirškite pasidžiaugti pasiektais rezultatais! Mokslas tvirtina, kad tik žmogaus ryžtas pasiekia dar geresnius rezultatus!

Tavo kūno grožis priklauso tik nuo tavęs, - siekite savo tikslo ir neišduokite savo grožio paslapties!

Kineziterapijos Info Centras - Natūralaus Gydymo Studija - Visos Teisės Turinys Saugomas © 2011-2015

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai | Panevėžys | Palanga | Druskininkai | Birštonas | Nida

korekcijai raumenyna koreguojantys nugarai paralyziaus depresijos peciu operacijos cerebriniu mazyliams dovana priekinio dantytojo raumenys naujagimio apsilimo lietuvos treniruotes raisciams naujausia metodika pilvui bokso formai sausgysles grazus atstatymui klubo mazas slaunims trumpa tie sausgyslei preso vaikino per svarmenimis vaiku stuburo atvaizdas ir padeda grazaus rotaciniai juosmeniui anticeliulitines programos riebalus daliai krutines liekninantys yra alkunems viso izymybes pratimai nuo skausmams ryto gydomoji po grazu pagalves pilvo aukstas mankstu merginoms ikso kunas kudikiu darzelinukams schema ant gumos treniruokliai metantis deginimas treniruokliu menesi jega rachito kompleksas pilvukas ydinga laikysenos drenaziniai ranku pratimas bosu koreguoti pratinai kineziterapeuto pakinklio grozio kalorijos presas veiksminga lengva naujagimiui pagrazinti subalansuota izymus sanariams baseino metu isnirimo svorio nugara korekcijos kojytems i alkune rytines moteru apsilimas su nuogos tera pratimais uzsiemimai presa kudikiams efektyviausios lieknejimas sale neisnesiotiems zemam naujagimiams sporto paralyziumi salygomis vaizdai jogos koki nestukei nesikuprinti tonusas nuotraukomis rytine klubams uzpakaliukui menesiu pratimus formos grupine paralyziui mases kamuoliuko aerobines turintiems liekninantis mentes sportas stilinga auginti presai vaistai kaina sutvirtinti kineziterapeutas gumine atsispaudimu tenisininko treniravimas aprasymas kunui ciurnos svorui laimes vandenyje ploksciapedystes manksteles tempimas prie lieknejimui gerinti esant plius svarmenys zmones vaikams namu knyga pusiausvyros dviracio kamuoliais epikondilitu traumos skausmas baseinu alkunes augti masazai platusis kineziterapine namus svoriui masazas sedint mazinimui paaugliu stiprinti be sedmenu sedmenims isryskinti vyriska vaikinai deginimui moterim pilates riebalu kuprai koju mankstai achilui saleje ploksciapedyste kuno kalorijas pilateso raumenu kojai metodikos dailinimui dideli isvarzai kamuoliai treniravimo sumazinti vyrai naikinti kamuoliu padidejimo tempimo didinti treniruote duse ar individuali anticeliulitui patarimai stanga kompleksai raisciai girneles planas jegos mankstele sportuojant sausgysliu individualios parinkimas veiksmingi masazo centras gumomis tampymo tonusu ranka kamuoliuku greitai pusiausvyrai kineziterapiniu cerebrinio paslaptis pamokeles lankui pecius fiziniai pavyzdziai) mazinti namie 12 stiprinantys raidos lankais raisti laikysenai meniskui lordoze gymnic pavyzdziais stabilizavimo peciai ryte limfo depresija 7 ypac namuose gymstick virsvori privalumai traukti tonuso visai elastine skirti greitas mamytems aerobika zmonems ploksciapedystei pirstuku nemokamos fitnesas mesti makenzi slaunu zmoniu sedejimo 9 kune kupros epikondilito kineziterapija kuna lieknejimo siela padidejusi kelio korekcija dirbant savo kreivi metant rytinei grazi raumens raumenyno paslaugos biomechanika veiksmingas stepo kojyciu pavyzdziai pradinukams streso raumeningi kunai kintantis gimnastiniai sveika pratimu serganciam kojoms skolioze svori kainos greiti treniravimasis kaklui kudikiui kad paaugliams tenisininkams stepu kamuolio guminiu gydyti distonija plysus juosmeniniai sergant nesciosios sveikatos apatiniam raumenis visam metimas fizinei padidejusio theraband uzdegimo men skoliozes zmogui 10 budas band juosta rieso raktikaulio nukrito taisyklingai pilvuko naujagimiu scoliozei efektyvi sanario aerobikos stuburui trapecinis vyru trukus greiciausia silpni lankstumas petims svareliais peciams nuogas vyro kineziterapeute geriausi salis gimnastine viena pasitempus isryskint mergina sparnus zvaigzdes nestumo ikimokyklinukams fitnese raisciu tipai nestukems kulturizmo pradedantiesiems treniruoti skoliozei mamos liekninanti grazioms manksta gydymas joga thera gimdymo palaikyti gumom atlikimas menciu displazija ikimokyklinuko numesti senjorams darba dovanos schemos pramankstos achilo elastines nesudetingi vaiko stiprinimas laikysena pilva dienos izymybe moterims konsultacija tonusui paukste suliekneti reabilitacija ikimokyklinuku mostai vaikinu sveikam ydingai moteris galima juosmeninei fitness nutukusiems baseinuose metimo slaunis gydymui plysimo aerobiniai bioenergetiniai slopinti greito svoriu video rankytes slanksteliu elastingos paauglems minimo kokie presui turimos kineziterapijos juosmens dirbantiems anticeliulitiniai svoris efektyviausi nesikuprinimui manualine plonoms sedima kai kulturizmas pasaulio baseine moters pusei epikondilitui mityba tinka taisyklinga programa linijom lankstumo moteriai kaklo juostos juostai veido teisinga rankoms thera-band kinezioteipavimas foto taisyklingi kudikiais paslaptys israiskingi nesciosioms lieknas raumeningas personaliniu tikslingos sustiprinti jegai daryti pozos cerebriniui padidejes norint nuogi 3d rytiniu padidejusiam raumenynui efektyviai stiprinimui nesciuju geriausias sumazejusiai pdf nuoga uzpakaliui sudeginti gydant nugaros aerobine darzelyje kineziterapiniai rezultatas vyrams silpnesne gimnastikos geriausia sveikatingumo koregavimui kineziterapinis kudikio fitneso deginimo balansavimo dilbio kasdien sportui kalanetika sportine geru 6 centre raumenims istvermes atsispaudimai gimnastiniu korekcine stambiu metimui kineziterapiniais krutinei vaikui efektyvus nauda kaip kamuolys vcp asmenine vaikinams kirksnies kokia stiprinimo mankstos celiulitui prisitraukymu kunu knygele kalanetikos treniruociu prisitraukimu juostomis kudikis tvarka mazinimo sportiniai blauzdos limfodrenazine celiulito kokius koregavimo isvarzos gera diegliai terapija judesio anticeliulitine rytiniai vidinei nuotraukos tureti liemens mest guma pilatesas greita svareliai